LT6600CS8-10#PBF datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    LT6600CS8-10#PBF
  • Производитель
    Linear Technology
  • Описание
    Linear Technology LT6600CS8-10#PBF -3db Bandwidth: - Amplifier Case Style: SOIC Amplifier Type: Differential Bandwidth: 10MHz Current - Input Bias: 40?µA Current - Output / Channel: - Current - Supply: 36mA Gain Bandwidth Product: - Input Offset Voltage: 35mV Lead Free Status / Rohs Status: Compliant Mounting: Surface Mount Mounting Type: Surface Mount No. Of Amplifiers: 1 No. Of Pins: 8 Number Of Circuits: 1 Operating Temperature: 0?°C ~ 70?°C Operating Temperature (max): 70C Operating Temperature (min): 0C Operating Temperature Classification: Commercial Output Type: Differential Package / Case: 8-SOIC (3.9mm Width) Package Type: SOIC N Pin Count: 8 Rohs Compliant: Yes Series: - Slew Rate: - Supply Current: 36mA Supply Voltage Range: 3V To 11V Voltage - Input Offset: 8000?µV Voltage - Supply, Single/dual (?±): 3 V ~ 11 V, ?±1.5 V ~ 5.5 V